31.01.2023
Пулсът на Югозапада Симитли

Старшата възраст на „Септември“ (Симитли) с победа над „Ботев 57“ (София)

В отложен мач от 17-тия кръг, старшата възраст на „Септември“ (Симитли) победи с 4:1 като домакин отбора на „Ботев 57“ (София).

Голмайстори за домакините бяха Кристиян Йорданов в 12-ата минута, Ромео Бързаков в 30-ата минута, Симеон Малиновски в 35-ата минута и Иван Костадинов, от дузпа, в 90-ата минута.

Треньорът Велко Георгиев коментира, че мачът е преминал под диктовката на домакините, които са направили още куп пропуски.

Следващият мач на „Септември“ е като домакин, в неделя, от 14:00 часа срещу „Марек“ (Дупница).