09.12.2022
Пулсът на Югозапада

„Левски“ (Крупник) победи „Пирин II“ (Разлог) в отложен мач

„Левски“ (Крупник) победи с 3:1 „Пирин II“ (Разлог) в отложен мач. Срещата между двата отбора се изигра на изкуствения терен в село Годлево.

„Левски“ (Крупник) откри резултата в 20-та минута чрез точно попадение на Ивайло Спасов. В 30-та минута Марио Самуилов покачи резултата на 2:0 в полза на крупничани. До края на първото полувреме резултатът остана непроменен.

В 50-та минута, след неразбирателство между Владимир Благоев и вратаря Ивайло Попов, „Левски“ (Крупник) допусна гол за домакините. Последваха пропуски на Радослав Равначки, Ивайло Спасов, Марио Самуилов, Самуил Самуилов.

В 70-та минута Красимир Самарджийски изпусна дузпа, уцелвайки противниковата греда. В 80-та минута Радослав Равначки успя да реализира и третото попадение в полза на гостите, с което оформи крайния резултат в срещата.