18.04.2024
Пулсът на Югозапада

ФК „Долно Осеново“ с убедителна победа над ФК „Спортист 1959“ (Падеш)

ФК „Долно Осеново“ победи ФК „Спортист 1959“ (Падеш) с 5:4 в мач от 13-тия кръг на „Б“ ОГ Благоевград – подгрупа „Струма“ 1.

Точни за Долно Осеново бяха: Валери Крънчов, който реализира 3 гола, Кристиян Гиздов с 1 гол и Кристиян Крушов, който вкара за 5:4 в 89-ата минута от дузпа.

ФК „Долно Осеново“ направи много силен мач. Треньорът беше подредил отлично състава и това си личеше от играта на момчетата, които играха на макс от първата до последната минута.

В последните няколко срещи ФК „Долно Осеново“ показва много добра игра и отлична стиковка между играчите. Следващата седмица предстои дербито на община Симитли – ФК „Долно Осеново“ – ФК „Ветрен“ (Полена).