27.06.2022
Пулсът на Югозапада Симитли

„Септември“ (Симитли) с равенство срещу ЦСКА 1948

„Септември“ (Симитли) постигна равенство в предпоследната си контрола среща, която бе играна този следобед на стадион „Септември“ срещу ЦСКА 1948. Мачът завърши при резултат 1:1.

Първото попадение в срещата дойде в 60-та минута. Точен за септемврийци бе французинът Да Силва, който е едно от новите попълнения на „Септември“. В 87-та минута ЦСКА 1948 изравниха след дузпа.

Старши треньорът на „Септември“ Спас Стоименов коментира, че през по – голямата част от мача неговите футболисти са били по – активния отбор на терена.

„Показахме добра игра. Имахме няколко пропуска пред противниковата врата на Нелсън, Влади Златинов и Божилов“, каза още той.

Последната контролна среща на „Септември“ (Симитли) е в събота. На 12 февруари септемврийци се изправят срещу „Струмска слава“ (Радомир).