28.03.2024
Пулсът на Югозапада

Старшата възраст на „Септември“ (Симитли) с убедителна победа на „Марек“ (Дупница)

Старшата възраст на „Септември“ (Симитли) победи с 3:1 „Марек“ (Дупница) в контролна среща, играна в Струмяни. „Мачът премина в приятелски дух и надмощие на играчите на „Септември““, коментира треньорът Велко Георгиев.

Резултатът за септемврийци откри Асен Асенов, още през първото полувреме, а „Марек“ изравниха чрез дузпа. През второто полувреме „Септември“ още добави два гола чрез Иван Костадинов и Ромео Бързаков. „Септември“ пропусна още положения, а и гол на Ромео Бързаков беше отменен при спорно положение за засада.

Следващата контрола на „Септември“ е в събота от 14:00 в Кресна срещу местният отбор.